PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

KITTEC – profesionalus jūsų partneris keramikos krosnims
Jau beveik 40 metų KITTEC kompanija yra viena iš labiausiai patyrusių keramikos krosnių gamintojų ir viena iš pirmųjų Europoje, pradėjusių gaminti krosnis su pakrova iš viršaus. Produktų technologija ir įranga buvo kuriama daugybę metų pritaikant ją dirbtuvėse ir pramonėje.
Krosnių gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės komponentai ir medžiagos, kurias tiekia puikiai žinomi pasauliniai gamintojai. Kompanijos specialistai gamina krosnis modernioje gamykloje su maksimaliu tikslumu. Kruopščiai suprojektuotos ir surinktos krosnys po to yra tikrinamos įmonės inspektorių. Galutinis patikrinimas yra pažymėtas jų vardą patvirtinančiu antspaudu. Keramikos krosnims suteikiama 3 metų garantija. Šiandieninis Kittec kompanijos tikslas yra siekti tobulumo kiekvienoje detalėje.

KITTEC katalogas 2016m.

 

Turint elektros ir elektroninės įrangos atliekas, Jūs galite:
- kreiptis į VšĮ "Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizaciją";
- nuvežti jas į šių atliekų surinkimo aikšteles;
- išsikviesti elektros ir elektroninės įrangos tvarkytojus, kad jie patys išsivežtų nebenaudojamą įrangą.
Paspaudę ant nuorodos http://www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems/ rasite vietas, kuriose surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos. Saugokime gamtą rūšiuodami atliekas!
Įrašų nerasta

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika