PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

Šios serijos krosnys skirtos stiklo lydymui yra tokio pat dizaino, kaip itin sėkmingos CB serijos. Kompanija KITTEC 1979m. buvo pirmoji Europoje, kuri pradėjo gaminti krosnis su pakrova iš viršaus.Kompanijos krosnys palieka gamyklą tik po kruopštaus suprojektavimo, pagaminimo ir atliktų bandymų. Suteikiama trijų metų garantija. Garantija nėra taikoma susidėvinčioms dalims - kaitinimo elementams, termostatui, magnetinei jungčiai ir keramikinėms plokštėms.

 

Mes Jums dovanojame nemokamą krosnelės pristatymą visoje Lietuvoje!

Papildomai galima užsisakyti apmokymo paslaugą. Mūsų specialistas pamokys jus krosnelės valdymo ir degimo subtilybių, kontrolerio programų nustatymų bei atsakys į jūsų klausimus. Kaina 40.00 € (su PVM) už 1 val.Turint elektros ir elektroninės įrangos atliekas, Jūs galite:
- kreiptis į VšĮ "Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizaciją";
- nuvežti jas į šių atliekų surinkimo aikšteles;
- išsikviesti elektros ir elektroninės įrangos tvarkytojus, kad jie patys išsivežtų nebenaudojamą įrangą.
Paspaudę ant nuorodos http://www.eei.lt/gyventojams-ir-imonems/ rasite vietas, kuriose surenkamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos. Saugokime gamtą rūšiuodami atliekas!

Stiklo lydymo krosnys

Rezultatai 1 - 7 iš 7

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika