PREKIŲ KATALOGAS

SUVENA UAB
įm.k. 147579612
PVM 475796113
 
tel.: +370 612 60001
Beržų g. 4, 36237-LT Panevėžys
Lietuva
info@keramikams.lt

PLUS - Juodas, natūraliai džiūstantis molis 0,5kg

0,00 €

Produkto ID: 21320010
Aprašymas

Sio-2 PLUS yra natūraliai džiūstantis, degimo nereikalaujantis molis. Išdžiuvę gaminiai būna kieti, tvirti ir vientisi. Mažos pakuotės idealiai tinka individualiam naudojimui bei bandymams išgauti naujas spalvas, o didelės labiau tinkamos naudojimui mokyklose ar dirbtuvėse.
Sio-2 PLUS yra tinkama medžiaga kūrybinių ir suvokimo įgūdžių (plastikos išraiškos) formavimui. Tinka vaikams nuo 3 metų, taip pat rekomenduojamas mėgėjams ir profesionalams lipdant dekoratyvinius kūrinius. Natūralios molio sudedamosios dalys suteikia puikų plastiškumą modeliuojant, o natūralios celiuliozės skaidulos apsaugo nuo įtrūkimų ir įskilimų, net jei džiūstantis gaminys yra didelis.
Palyginti su kitais natūraliai džiūstančiais moliais, Sio-2 PLUS sudaro gamtiniai mineralai ir moliai, pasižymintys plastiškumu, tačiau ypač išsiskiria tuo, kad yra bekvapis. Skirtingai nuo kitų komercinių molių, Sio-2 PLUS molis gali būti žiedžiamas. Išdžiuvęs molis gali būti dažomas arba lakuojamas bet kokiomis dažų ar lako rūšimis, taip pat gali būti poliruojamas, raižomas ar gręžiamas.

Šis produktas atitinka Europos Sąjungos saugos direktyvą EN-71 ir JAV saugos reglamentus (AP žymimas kaip netoksinis produktas).

 

4 modeliavimo būdai su moliu PLUS

 

TECHNINIS APRAŠAS (lietuvių k.)

 

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), daugiau apie jų naudojimą – Privatumo politika. Tęsdami naršymą, Jūs sutinkate su slapukų politika Privatumo politika